Maxi válecí polštáře a podložky

2X5A8824Teplo a bezpečí, to jsou hlavní výhody válecích polštářů a podložek. Miminko díky nim leží v naprostém pohodlí a bez možnosti prochladnutí. Výhodou je i další uplatnění v pokojíčku, ať už je děťátko jakkoliv velké. Vybrat si můžete z několika tvarů (Mickey hlava, čtverec, obdélník, kruh) a pro roztomilejší design můžeme okraje polštáře či podložky ozdobit řasením. Provedení můžete vybírat z různých materiálů (100% bavlna, puntíkatá nebo hladká minky, velvet, mušelín či vafle), vzorů a barev dle našeho vzorníku.

Inspirovat se můžete i na našem Instagramu a Facebooku.

ROZMĚRY & CENY

Válecí polštář - průměr od 100 cm do 140 cm, cena od 1790 Kč (od 72 €). V případě zájmu je možné dodat pouze povlak (bez výplně).

Podložka - průměr od 100 cm do 140 cm, cena od 1290 Kč (od 51,6 €)

SLOŽENÍ

Dle zvoleného materiálu. Polštáře plníme 100% hypoalergenním dutým vláknem, povlak je opatřen zipem pro snadnější údržbu. Podložky jsou plněny 3cm vatelínem. Všechny látky jsou certifikovány Oeko-Tex Standard 100, 1. třída. 

ÚDRŽBA

Polštáře či podložky lze prát při maximální teplotě 30 stupňů a minimálním počtu otáček. Nedoporučujeme sušit v bubnové pračce.

Záruka na veškerý sortiment je 24 měsíců.