💝Stěhujeme naši prodejnu 💝A to znamená velký výprodej skladu, právě teď na našem e-shopu! Využijte slevového kuponu "výprodej15" a na vše doprava zdarma. Vylaďte si výbavičky pro vaše letní miminka za skvělou cenu. Akce platí do vyprodání zásob.. Těšíme se na Vaše krásné objednávky. Marci a tým Šitíčka❤️️

Showroom

 

Šitíčko pro miminka otevřelo nový showroom! ♥ 

 

Kam za dokonale vyladěnou výbavou do dětských pokojíčků? No přece do Znojma!

Na ulici Dolní Česká vyrostl nový showroom, kde si můžete osobně prohlédnout, osahat i rovnou koupit produkty, které pro vás i vaše ratolesti šijeme s láskou už od roku 2018.

 

  

Naše velké sny se proměnily ve skutečnost a Šitíčko pro miminka vstoupilo do další etapy.
Pokud hledáte individuální přístup, je pro vás důležitá kvalitní ruční práce a fandíte lokálním značkám, které vyrábí v Česku, vydejte se za námi a objevte naše autorské zboží s ukázkami vybavení postýlek a dětských pokojíčků pro malé i větší děti.

 

Domluvit se spolu můžeme také na individuální konzultaci výbavy na míru. Při ní vám rádi poradíme s výběrem vhodných materiálů a kombinací, které si u nás můžete osahat a porovnat díky našemu velkému vzorníku krásných a kvalitních látek. 

  

Odnést si můžete nejen zavinovačky, hnízdečka, mantinely, povlečení, doplňky do dětských pokojíčků či kojicí polštáře, ale i oblečení značky miniBodie a mnoho dalších krásných věcí pro své děti.

Přijímáme pouze platby platební kartou.

 

Adresa:

Dolní Česká 293/10

Znojmo

tel.: 732104650

 

Těšíme se na vás!

S láskou
tým Šitíčko pro miminka

♥ 

 

Objednejte se k nám na individuální konzultaci a prohlídku produktů v showroomu:

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
homepage insta