♡ Červen je ve znamení oslav Dne tatínků a tedy pojďte všichni slavit s námi ♡ Využijte 10% slevu na produkty z e-shopu SKLADEM, nebo 13% slevu na zakázkovou výrobu dle vašeho přání. Těšíme se všechny objednávky ♡ tým Šitíčko

Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

Velice nás mrzí, pokud naše zboží budete muset z jakéhokoliv důvodu muset vrátit či reklamovat, v každém případě se vše pokusíme vyřídit k Vaší spokojenosti co nejdříve.

 

REKLAMACE

V případě, že přepravce Vám chce doručit poškozený balík, prosíme, nepřebírejte. Pokud se tak stane, pošlete nám do 24hodin fotografie s číslem objednávky na email info@sitickopromiminka.cz a my zahájíme reklamaci u dopravce a s Vámi individuálně situaci vyřešíme.

Pokud vznikne nemilá situace a budete muset zboží reklamovat, a to po rozbalení objednávky a nebo jejím používání, prosíme, kontaktujte nás na email info@sitickopromiminka.cz a individuálně vyřešíme k Vaší spokojenosti. V případě vrácení zboží pošlete k nám na adresu prodejny&showroomu: Holitextil s.r.o., Tyršova 1251/3, Znojmo, 66902

Žádáme také o připojení průvodního dopisu ZDE (ke stažení).

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Za naší kvalitou produktů si stojíme, a proto místo zakonných 14dní vrácení zboží máme záruku prodlouženou na 30 dní od zakoupení zboží. Žádáme, aby zboží bylo nepoužité, nepoškozené a čisté, jinak by nemohlo být vrácení refundace platby zpět uznáno.

Zboží nám zašlete na adresu prodejny&showroomu: Holitextil s.r.o., Tyršova 1251/3, Znojmo, 66902

Prosíme o přiložení průvodního dopisu ZDE (ke stažení).